Sobota 7 września

Godz.   8,oo   -  Wyjazd spod kościołem św. Stanisława Kostki, blisko pl. Wilsona, przejazd do Niepołomic z krótką przerwą w trakcie trasy.
                     -  Do godziny 14,55 indywidualne zwiedzenie galerii XIX-wiecznych obrazów w sukiennicach lub spacer po okolicy, następnie wspólne zwiedzanie gotyckiego Zamku Królewskiego z przewodnikiem.
Godz. 16.oo   -  wyjazd do Mogiły, zwiedzenie Opactwa Cystersów w Mogile z przewodnikiem


Niedziela 8 września

Godz.   8,oo   - śniadanie
Godz.   9,oo   - wyjazd do Eremów Ojców Kamedułów na krakowskich Bielanach, indywidualne zwiedzanie. Autokar nie może podjechać pod zabudowania zakonne, pieszo musimy podejść ok. 20 min.
Godz. 11,oo   - zwiedzanie Opactwa Benedyktynów w Tyńcu z przewodnikiem. Na terenach Opactwa znajduje się sklep ze zdrową żywnością.

Uwaga: W programie mogą być wprowadzone drobne zmiany.Nocleg w hotelu studenckim BYDGOSKA** http://www.hotelestudenckie.pl/index.php?hotel-bydgoska w pokojach 2, 3 - osobowych z łazienkami. Śniadanie możemy zjeść w restauracji EDEN http://www.eden.krakow.pl/. Restauracja ta mieści w chacie góralskiej stojącej obok hotelu. Można tam zjeść również kolację. Hotel znajduje się 4 przystanki tramwajowe od Starego Miasta.


Cena wycieczki wynosi  210 zł. Obejmuje ona przejazd autokarem, nocleg ze śniadaniem, trzech lokalnych przewodników, bilety wstępu na Zamek Królewski w Niepołomicach, na teren Opactwa Cystersów w Mogile i Benedyktynów w Tyńcu.

Sponsor

Sponsor