„Cztery pory roku „– nasza wystawa

23 lutego o godzinie siedemnastej w auli ICDS uroczyście otwarto trzecią już wystawę prac malarskich pań ,które doskonalą swe umiejętności  na warsztatach malarskich  Uniwersytetu Trzeciego Wieku  w Łomiankach. Uroczystego otwarcia dokonała szefowa i dobry duch naszego uniwersytetu  prezes  Elżbieta Jużwiak .
 
malarstwo1

Głos zabrał również  pan  burmistrz  Piotr Rusiecki obiecując  naszej organizacji pomoc .Co prawda nie sprecyzował dokładnie jakiego typu pomoc ma na myśli ,ale trzymamy go za słowo !!!!W razie jakichkolwiek trudności „pędzimy” do burmistrza !!!!

malarstwo2

Na naszej wystawie nie mogło zabraknąć naszej instruktorki – pani Kingi Berłowskiej , która jest naszym „guru”. Jej cenne rady i spostrzeżenia  spowodowały , że nie wstydzimy się swoich prac. Malujemy coraz lepiej.
W auli ICDS  zgromadziłyśmy około 100 prac wykonanych różną techniką : akwarele , akryl , pastele . Każda z nas ma jakąś ulubioną technikę. Jednym ”wychodzą” lepiej kwiaty , innym pejzaż. Wszystkie bardzo chętnie uczestniczymy w warsztatach i plenerach , które są okazją nie tylko do spotkań ale i robienia tego co być może niektóre z nas zawsze chciały robić , ale życie potoczyło im się inaczej
 

 malarstwo3

 malarstwo4
 
Naszą wystawę odwiedziło sporo osób. Sprzedałyśmy kilka obrazów . Niestety wystawa trwała tylko kilka godzin , ale część z naszych prac można jeszcze obejrzeć  na korytarzu ICDS. Będą też nasze obrazy wystawione w budynku Urzędu Gminy Czosnów .
Ewa Krajewska

Sponsor

Sponsor