Przez tyle lat ile istnieje nasze UTW mówilismy Wam: "wyjdźcie z domu", "weźcie udział w zajęciach", "pojedźmy na wycieczkę" itp. Teraz nastał taki czas, gdy zewsząd słychać "zostań w domu". To smutna konieczność, co nie znaczy, że mamy być bezczynni. Nadal możemy się spotykać w szerszym gronie, ale on-line, czyli poprzez internet. Na blogu będziemy zamieszczać linki z ciekawymi propozycjami różnych aktywności. Więszość instytucji kulturalnych przeniosła się ze swoją działalnością do internetu, różni artyści też udostępniają swoje występy za darmo. Jeśli i Wy dotrzecie do czegoś ciekawego to dajcie znać.
Wszystkich użytkowników Facebooka zapraszamy na nasz profil: Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łomiankach. Stworzyliśmy tam specjalną Grupę UTW w Łomiankach. Po przyłączeniu się do niej możecie zamieszczać posty o różnej tematyce, podzielić się z nami wszystkimi Waszymi radościami i smutkami, również poprosić o coś z czym nie możecie sobie poradzić. Posty są widoczne tylko dla członków tej Grupy. Zapraszamy!

Pod tym postem udostępnionym przez Centrum Kultury jest nauka tańca salsy https://www.youtube.com/watch?v=Zd8eVWEQaHM

Joga https://youtu.be/kF9Qdx2MP5o

canal + udostepnił swoim abonentom kilka nowości filmowych m.in. "Sala samobójców. Hejter" Komasy https://ncplusgo.pl/Collection/Asset?codename=sala-samobojcow-hejter-hd

Tak w prosty sposób mozna uszyć maskę.

Sponsor

Sponsor