Zapraszamy na dobrą polską komedię - pastisz filmów gangsterskich pt. " Ciało" , za którą reżyserzy; Andrzej Konecki i Tomasz Saramonowicz, zostali uhonorowani w 2004r nagrodą Złotej Kaczki ( jest to nagroda przyznawana przez czytelników miesięcznika " Film" ) w kategorii najlepszy film roku. Seans odbędzie się w klimatyzowanej sali widowiskowej Domu Kultury o godz. 10.00. Wstęp wolny!
Owe " ciało" to nic innego jak po prostu nieboszczyk, którego trzeba się pozbyć, a on ku utrapieniu licznych i sympatycznych bohaterów wciąż pojawia się, znika i znów pojawia jak bumerang. Humorystyczne sceny, oparte na absurdzie, bliskie są charakterem takim polskim komediom jak " Miś", " Nie lubię poniedziałku" czy kultowy " Rejs". Reżyserzy spletli ze sobą trzy wątki, a ich bohaterów dobranych w pary np.: babcia z wnuczką, para złodziei i też para - bracia syjamscy, uwikłali w bardzo śmieszne i zagmatwane sytuacje. Nic i nikt tu nie jest taki jakby się zdawało: emerytka dorabia niebezpieczną profesją, siostry zakonne są seksowne a bezrobotni to miłośnicy " Kubusia Puchatka".
Tak więc, zapowiada się dobra zabawa i po raz pierwszy mamy okazję odpocząć od upałów w chłodnych i zacisznych murach sali kinowej. Wszystkich zachęcam do wspólnego obejrzenia " Ciała" !
                                                                opracowała Małgorzata K.

Sponsor

Sponsor