O tym, że Claude Lelouch tworzy na taśmie filmowej niezwykle piękne historie już mieliśmy okazję przekonać się oglądając prezentowany nie tak dawno film " Kobieta i mężczyzna". Teraz zapraszamy na kolejny jego obraz pt. "Piano Bar" , który łączy cechy thrillera, dramatu i romansu. Projekcja o godz. 10.00 w Domu Kultury, wstęp wolny!
W jednym z marokańskich hoteli krzyżują się drogi dwóch życiowych rozbitków: wokalistki jazzowej Jane,która właśnie rozstała się z kochanym mężczyzną oraz finezyjnego złodzieja biżuterii Valentina, dręczonego wyrzutami sumienia i ciężką chorobą. Oboje uciekają przed własną przeszłością i szukają ukojenia w samotności. Choć wiele ich łączy, bronią się przed nowym uczuciem. W tych rolach debiutująca na ekranie Patricia Kaas i niezrównany Jeremy Irons.
Fabuła filmu przerywana jest retrospekcjami i scenami snów, wspomnień i marzeń. Towarzyszą jej przepiękne piosenki  w wykonaniu Patricii, które harmonizują z egzotycznymi krajobrazami i nastrojami bohaterów.
Zapraszamy na romantyczną podróż do Maroka i w głąb ludzkiej duszy.

Jeden z utworów w wykonaniu Patricii Kaas.                                                             opracowała Małgorzata K.

Sponsor

Sponsor