Od wielu już lat w każdą sobotę grupa plastyczna Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łomiankach, licząca około 20 osób, spotyka się na zajęciach w Domu Kultury, gdzie zgłębia różne techniki malarskie pod okiem doświadczonych artystów – Haliny i Bartłomieja Kuźnickich. Właściwie co tydzień powstaje kilkanaście nowych prac, wykonywanych najczęściej w technice pastelu, akwareli, akrylu i oleju. Nazbierało się tego tyle, że grupa artystów-amatorów z UTW postanowiła wyłonić najlepsze z prac i zaprezentować na wystawie.
Magia Koloru” - taki tytuł nosi nasza wystawa, która potrwa od 11 marca do 20 kwietnia 2019 roku. Będzie można ją obejrzeć w ICDS-ie w Łomiankach, przy ulicy Stanisława Staszica 2.
Wybraliśmy prace o bardzo różnej tematyce – portrety, kwiaty, pejzaże, zwierzęta, kopie obrazów największych mistrzów pędzla, którzy inspirują naszych artystów-amatorów. Zaprezentowane na wystawie obrazy pełne są autentycznej pasji twórczej i bajecznych kolorów. Zachęcamy do odwiedzenia.
Zapraszamy też bardzo serdecznie na wernisaż naszej wystawy, który odbędzie się we wtorek 12 marca 2019 roku o godz. 18.00 w ICDS-ie. Blog Archive

Sponsor

Sponsor