Zapraszamy do Domu Kultury  na amerykański film z 2008 roku  pt. "Szczęśliwy powrót". Jest to ciepła opowieść o trójce żołnierzy ( w tym jednej kobiecie) , którzy po odniesieniu ran w Iraku jadą do swoich  domów. Nieoczekiwanie podróż przedłuża się. Seans rozpoczyna się o godz. 10.00 ,wstęp wolny!

Każdy z powracającej trójki żołnierzy zaplanował jak wykorzysta  pobyt w kraju, gdzie pojedzie i co zrobi. Po wylądowaniu na lotnisku okazuje się ,że muszą wspólnie wynająć samochód  by kontynuować podróż i jeszcze kilka dni spędzić ze sobą. W nowych okolicznościach ich wyobrażenia i plany ulegną zmianie, co wcale nie oznacza , że coś stracą, Wprost przeciwnie.
Ci, którzy już widzieli ten film podkreślają, że film dobrze się ogląda, fabuła nie jest przesłodzona i rozsądnie zakończona, a aktorzy świetnie zbudowali zagrane przez siebie postacie. Atutem, niewątpliwie, jest Tim Robbins w roli emerytowanego sierżanta. Na jego kreacje aktorskie zawsze patrzy się z uwielbieniem i sympatią i na pewno miło spędzimy wtorkowe przedpołudnie.                                                                                                     Tim Robbins


                                                         opracowała Małgorzata K.

Blog Archive

Sponsor

Sponsor